Odkryj wielkie dzieła malarstwa światowego i prace twórców współczesnych

W naszej ofercie znajdziesz dzieła artystów z minionych epok, jak również tych współczesnych. Odkryj twórczość największych malarzy wszechczasów i nadaj swoim ścianom niepowtarzalnego, artystycznego charakteru.


Znajdź ulubionego artystę

Znajdź artystę
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
#

Dzieła światowej sławy artystów w Posterlounge

Da Vinci, van Gogh, Monet – lista wielkich mistrzów pędzla jest o wiele dłuższa. Niewątpliwie każdy z nich miał nieoceniony wkład w kształtowanie charakteru i stylu malarstwa poszczególnych epok. Tak oto Gustav Klimt uchodzi za jednego z najbardziej rozpoznawanych i cenionych przedstawicieli modernizmu. Jego dzieła są nie tylko doskonałym przykładem stylu secesyjnego, ale dzięki swojemu linearyzmowi i abstrakcyjnej ornamentyce wpłynęły również na sztukę kubizmu i malarstwo abstrakcyjne. Obrazy Klimta zachowały po dziś dzień swoją pierwotną ekspresję i nadal zachwycają elegancją, wdziękiem i bogactwem zdobień. Spróbuj zagłębić się w twórczości dawnych mistrzów i przenieść jej ponadczasowe piękno na własne cztery ściany. Przygotuj się na podróż w czasie przez epoki malarskie – od renesansu po współczesność!Popularni artyści

Nowoczesne rozwiązania techniczne dają młodym twórcom prawdziwe pole do artystycznego popisu. Czyni to sztukę współczesną wielobarwną, niekonwencjonalną, ekscytującą, a często i kontrowersyjną. Dlatego też prace utalentowanych, młodych artystów znalazły swoje miejsce w naszych zbiorach. Nietuzinkowe ilustracje, grafiki i wielobarwne kolaże przyciągają wzrok i wprowadzają do pomieszczeń niepowtarzalną atmosferę. Rzuć okiem na imponujący zbiór zdjęć prosto spod obiektywu prawdziwych mistrzów fotografii. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na zdjęcia, czy grafiki prace współczesnych artystów, które u nas znajdziecie, zachwycą nawet najbardziej nieczułych na piękno!