Odkryj wielkie dzieła malarstwa światowego i prace twórców współczesnych

W naszej ofercie znajdziesz dzieła artystów z minionych epok, jak również tych współczesnych. Odkryj twórczość największych malarzy wszechczasów i nadaj swoim ścianom niepowtarzalnego, artystycznego charakteru.

Znajdź ulubionego artystę

Znajdź artystę
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
#

Dzieła światowej sławy artystów w Posterlounge

Da Vinci, van Gogh, Monet – lista wielkich mistrzów pędzla jest o wiele dłuższa. Niewątpliwie każdy z nich miał nieoceniony wkład w kształtowanie charakteru i stylu malarstwa poszczególnych epok. Tak oto Gustav Klimt uchodzi za jednego z najbardziej rozpoznawanych i cenionych przedstawicieli modernizmu. Jego dzieła są nie tylko doskonałym przykładem stylu secesyjnego, ale dzięki swojemu linearyzmowi i abstrakcyjnej ornamentyce wpłynęły również na sztukę kubizmu i malarstwo abstrakcyjne. Obrazy Klimta zachowały po dziś dzień swoją pierwotną ekspresję i nadal zachwycają elegancją, wdziękiem i bogactwem zdobień. Spróbuj zagłębić się w twórczości dawnych mistrzów i przenieść jej ponadczasowe piękno na własne cztery ściany. Przygotuj się na podróż w czasie przez epoki malarskie – od renesansu po współczesność!

Popularni artyści

Nowoczesne rozwiązania techniczne dają młodym twórcom prawdziwe pole do artystycznego popisu. Czyni to sztukę współczesną wielobarwną, niekonwencjonalną, ekscytującą, a często i kontrowersyjną. Dlatego też prace utalentowanych, młodych artystów znalazły swoje miejsce w naszych zbiorach. Nietuzinkowe ilustracje, grafiki i wielobarwne kolaże przyciągają wzrok i wprowadzają do pomieszczeń niepowtarzalną atmosferę. Rzuć okiem na imponujący zbiór zdjęć prosto spod obiektywu prawdziwych mistrzów fotografii. W kolekcji National Geographic światowej sławy fotograficy prezentują ujęcia przyrody zapierające dech w piersiach. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na zdjęcia, czy grafiki prace współczesnych artystów, które u nas znajdziecie, zachwycą nawet najbardziej nieczułych na piękno!