Gallery print

   
 
 • Popularność
 • Nowości

Co warto wiedzieć o gallery print

Gallery print to najbardziej gustowna i elegancka forma dekoracji ściennej, która doda Twoim czterem ścianom odrobiny blasku. Obrazy są wykonane z połączenia szkła akrylowego o wysokim połysku i stabilnego aluminium, dzięki czemu zachwycają intensywnością kolorów i wysoką jakością druku oraz sprawiają, że każdy motyw przyciąga wzrok. W zależności od motywu, stylowa i nowoczesna forma tych szklanych obrazów gwarantuje oryginalny wygląd: portret Marilyn Monroe staje się ponadczasowy, obrazy abstrakcyjne niezwykle żywe, a klasyczne krajobrazy zdają się być na wyciągnięcie ręki. Każdy motyw w formie gallery print ma w sobie powiew nowoczesności. Umożliwia to znalezienie podstawy do zupełnie nowej interpretacji nawet najbardziej klasycznych dzieł. Gallery print jest w stanie wydobyć z każdej fotografii prawdziwą głębię – bez względu na to, czy jest to czarno-biała czy kolorowa fotografia.Wysoką jakość obrazów w formie gallery print zapewnia wydruk motywu na tylnej stronie płyty ze szkła akrylowego a następnie wzmocnienie jej aluminiową płytą kompozytową. Szkło akrylowe nadaje każdemu wydrukowi imponujący efekt głębi i podkreśla jego obecność. Ponieważ obie płyty są bardzo cienkie, gallery print jest niezwykle stabilny i poręczny nawet w przypadku superdużych formatów. Dzięki swojej gładkiej i odpornej powierzchni gallery print jest również wyjątkowo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Od mini po superduże czy jako panorama lub kwadrat, nasze obrazy w formie gallery print przekonują nowoczesnością i pierwszorzędną jakością w odpowiedniej cenie. Odkryj w naszym e-sklepie gallery print, który będzie pasował do Ciebie i Twojego domu!

Wydruk na odwrocie 2 mm płyty akrylowej Wydruk na odwrocie
2 mm płyty akrylowej
Tył wykonany z 3 mm aluminiowej płyty kompozytowej Tył wykonany z
3 mm aluminiowej płyty kompozytowej
Błyszcząca powierzchnia imitująca szkło Błyszcząca powierzchnia
imitująca szkło
W zestawie uchwyt ścienny W zestawie
uchwyt ścienny

Gallery print – ukłon w stronę sztuki

Szukasz prawdziwych dzieł sztuki, aby wprowadzić odrobinę kultury do swoich czterech ścian? W takim razie rozejrzyj się w naszym e-sklepie w poszukiwaniu klasycznych dzieł, które możesz zamówić jako wysokiej jakości wydruk gallery print. Od Vermeera po Klimta, od Kandinsky’ego po da Vinci – u nas znajdziesz motywy, których oryginały wiszą w najsłynniejszych galeriach i muzeach całego świata. Za pomocą kilku kliknięć możesz przenieść te dzieła prosto do swojego domu i stworzyć swoją własną galerię.

Połączenie klasycznych dzieł i nowoczesnych materiałów nadaje naszym gallery print szczególny charakter. Szkło akrylowe i aluminium zwiększają intensywność kolorów i trwałość obrazów oraz oferują nowoczesną i ponadczasową alternatywę dla klasycznych wydruków na płótnie i minimalistycznych plakatów.

Handmade by Posterlounge Handmade by Posterlounge
Wysokiej jakości ramy z litego drewna Wysokiej jakości ramy z litego drewna
Wydruk po złożeniu zamówienia Wydruk po złożeniu zamówienia

Istnieją niezliczone sposoby na wkomponowanie obrazów gallery print w dekorację Twojego mieszkania: powieś obraz w formacie panoramy w centralnym miejscu w salonie, stwórz małą galerię ścienną w kuchni lub uzupełnij kolorystykę łazienki odpowiednio dobranym motywem.

Przejrzysty i stylowy design naszych obrazów w formie gallery print pasuje do każdego pomieszczenia. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i stwórz niepowtarzalną dekorację ścienną!

Nasza pracownica poleca nasze gallery print

Obrazy w formie gallery print sprawiają, że pomieszczenia wyglądają jak nowoczesne galerie sztuki!

Peggy – Zespół Posterlounge

Obrazy na szkle akrylowym – alternatywa dla gallery print

✓ Bezpośredni wydruk na tylnej ścianie szkła akrylowego (5 mm)

✓ Ostre kolory z efektem głębi

✓ Błyszcząca powierzchnia imitująca szkło

✓ Łatwy w pielęgnacji i wytrzymały

✓ Uchwyt ścienny w zestawie

Polecany materiał szkło akrylowe

Gallery print w stylowej ramie

Połączenie szkła akrylowego i aluminium nadają wydrukowi wyjątkowy i elegancki wygląd. Aby wydobyć z obrazu to, co w nim najpiękniejsze zamów go w komplecie ze stylową, wysokiej jakości ramą. Dzięki ramie Twój gallery print wygląda niezwykle gustownie i nie da się go przeoczyć. Znajdź odpowiednią ramę przy minimalnym wysiłku: w naszym sklepie przy każdym obrazie prezentujemy odpowiednie do niego ramy, tylko jeden klik dzieli Cię od wyboru pasującej ramy.

Aby móc idealnie dopasować ramę do stylu wnętrza i koncepcji kolorystycznej, oferujemy możliwość wyboru między różnymi modelami i kolorami. W naszej własnej pracowni ramiarskiej w procesie powstawania ram z aluminium oraz z litego drewna zwracamy szczególną uwagę na zrównoważoną gospodarkę surowcową. Po wydrukowaniu gallery print jest ręcznie osadzany w ramie a następnie trafia do Twojego domu oprawiony i gotowy do zawieszenia na ścianie.Pomieszczenia produkcyjne – Posterlounge

Handmade by Posterlounge

Kochamy sztukę. Dlatego mamy wysokie wymagania dotyczące jakości naszych produktów i naszego serwisu. Fakt, że obrazy w formie gallery print produkujemy w naszej drukarni grafik artystycznych pomaga nam w pełni sprostać tym wymaganiom. Produkcja własna umożliwia nam oferowanie druku zaraz po złożeniu zamówienia, ręczną oprawę obrazów na miejscu, przygotowanie do bezpiecznej wysyłki i dostarczenie zamówienia prosto pod Twoje drzwi.

Szukasz czegoś konkretnego?

Częste pytania dot. gallery print


Częste pytania dot. gallery print

 1. Czym jest gallery print?
 2. Metoda druku
 3. Zalety
 4. Właściwości materiału
 5. Powierzchnia
 6. Waga
 7. Możliwości wykorzystania
 8. Wybór formatu
 9. Niestandardowy format
 10. Mocowanie na ścianie
 11. Rama
 12. Pielęgnacja
 13. Dostawa
 14. Czas dostawy
 15. Wskazanie prawa własności
 16. Trwałość

Nasze najbardziej stylowe rozwiązanie do prezentacji ulubionych motywów to gallery print. Elegancki wygląd jest wynikiem połączenia dwóch materiałów i specjalnej techniki druku: bezpośredni nadruk na szkle akrylowym nadaje motywowi wysoki połysk i doskonałe odwzorowanie kolorów, a aluminiowa płyta z tyłu zapewnia jego stabilność.

Materiał – detal
Gallery print druk bezpośredni

Motywy na naszych obrazach gallery print nanosimy jako wysokiej jakości nadruki cyfrowe na tylnej stronie szkła akrylowego (2 mm) przy użyciu najnowszych maszyn drukarskich. Nadaje to motywom efektu głębi i dodaje blasku. Szkło akrylowe jest następnie wzmacniane aluminiową płytą kompozytową z białą warstwą wierzchnią i czarnym rdzeniem. To połączenie gwarantuje naszym obrazom ładny wygląd i wysoką stabilność. Do druku używamy pigmentowych atramentów UV, które zapewniają wysokie nasycenie kolorami, połysk i trwałość.

Produkcja gallery print 1
Produkcja gallery print 2

Gallery print to jedna z najbardziej eleganckich form ekspozycji dzieła sztuki: obraz jest nie tylko stabilny i bardzo trwały, ale także zachwyca swoją wysoką jakością. A to wszystko zawdzięczamy połączeniu szkła akrylowego i aluminium. Panel ze szkła akrylowego o grubości 2 mm zapewnia wyjątkowy efekt głębi a aluminiowy panel kompozytowy (3 mm) gwarantuje wysoką stabilność. Dzięki temu gallery print wygląda ponadczasowo, elegancko a zarazem bardzo nowocześnie. Wszystkie wymienione wyżej właściwości sprawiają, że jest to materiał, który w szczególności nadaje się do wydruku fotografii.

Gallery print – detal 1
Gallery print – detal 2

Gallery print to połączenie płyty ze szkła akrylowego i aluminiowej płyty kompozytowej. Szkło akrylowe to sztuczny materiał o wysokim połysku imitujący szkło, na odwrocie którego w naszych obrazach gallery print jest naklejona aluminiowa płyta kompozytowa. To wysokiej jakości połączenie sprawia, że nasze obrazy są stabilne i trwałe.

Produkcja gallery print 1
Produkcja gallery print 2

Materiał jest błyszczący. Sztuczne szkło zachowuje się jak prawdziwe i odbija światło. Dlatego wieszając swój obraz gallery print, zwróć uwagę na to, czy może padać na niego światło np. z okna po drugiej stronie.

Gallery print waży około 6 kg/m², czyli obraz w formacie 100 × 100 cm waży 6 kg. Do naszych gallery print dołączamy odpowiednie uchwyty ścienne. Podczas wieszania obrazu należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby uniknąć trudności i bezpiecznie powiesić obraz na ścianie.

Tak, gallery print można powiesić również w wilgotnych pomieszczeniach. Wilgoć i woda są nieszkodliwe dla materiału. Należy zwrócić jednak uwagę na prawidłowe użycie załączonych uchwytów ściennych, aby móc bezpiecznie powiesić obraz na ścianie.

Na naszej stronie po kliknięciu widoku szczegółowego danego motywu można wybierać spośród wielu rozmiarów i interesujących nas formatów. Przed złożeniem zamówienia dobrze jest zmierzyć ścianę, aby upewnić się, że będzie na niej wystarczająco dużo miejsca na nasz nowy gallery print.

Nie, niestety nie jest to możliwe. Oferujemy wiele różnych rozmiarów, ale zamówienie obrazu w innym rozmiarze niż podany na stronie nie jest możliwe.

Wraz z obrazem otrzymasz dopasowane do niego uchwyty ścienne. W zależności od formatu i wagi obrazu otrzymasz jeden lub dwa uchwyty ścienne.

Do uchwytów ściennych zostanie załączona instrukcja. Postępuj zgodnie z wymienionymi tam wskazówkami, aby mieć pewność, że gallery print bezpiecznie zawiśnie na ścianie.

Tak, na stronie produktu jest możliwość zamówienia gallery print z pasującą drewnianą ramą. Dzięki wysokiej jakości ramie możesz dodatkowo wyeksponować i podkreślić wybrany motyw swojego gallery print.

Aby móc dopasować ramę do wystroju wnętrza oferujemy ramy o różnych profilach i w różnych kolorach. Wybraną ramę wykonujemy ręcznie w naszej własnej pracowni ramiarskiej. Następnie gallery print osadzamy w ramie i wysyłamy gotowy do powieszenia prosto do Twojego domu.

Powierzchnia szkła akrylowego nie jest odporna na zarysowania, dlatego gallery print należy czyścić wyłącznie wilgotną, miękką ściereczką. Aby szkło akrylowe zachowało swoją błyszczącą powierzchnię nie należy używać żadnych silnych lub żrących środków czyszczących ani szorstkich gąbek.

Czyszczenie gallery print

Obrazy gallery print są dostarczane owinięte w folię ochronną w stabilnym kartonie wysyłkowym. Do każdego obrazu dołączamy również dopasowane uchwyty ścienne.

Opakowanie gallery print w małym formacie
Opakowanie gallery print w dużym formacie

Wszystkie nasze obrazy gallery print są drukowane na zamówienie, dzięki czemu możemy produkować w sposób zrównoważony bez konieczności magazynowania. Oznacza to również, że czas produkcji i dostawy może się różnić w zależności od ilości napływających zamówień. Aktualny czas produkcji i dostawy można znaleźć bezpośrednio na stronie produktu oraz w koszyku podczas składania zamówienia. Gdy tylko wyślemy Twój gallery print otrzymasz mailem powiadomienie o wysyłce.

Za pomocą znajdującego się na obrazie nadruku z nazwiskiem jego twórcy i producenta z dumą prezentujemy naszą współpracę z międzynarodowymi artystami, agencjami fotograficznymi oraz licencjodawcami. Aby chronić markę Posterlounge i prawa naszych dostawców obrazów nie chcemy rezygnować z nadruku. Aby nadruk wyglądał estetycznie używamy najmniejszej możliwej czcionki.

Nadruk copyright

Gallery print w zamkniętych pomieszczeniach zachowują swoją trwałość przez ponad dziesięć lat. Obrazy można powiesić również na zewnątrz, ale skraca to żywotność kolorów do trzech lat.