Gallery print

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Gallery print – miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z ekstrawagancją

Gallery print to prawdziwy highlight wśród metod wydruku obrazów. Wybrany motyw drukujemy na odwrocie płyty ze szkła akrylowego, gwarantuje to wysokie nasycenie kolorów i ostrość. W końcowej fazie druku szkło akrylowe zostaje od spodu wzmocnione płytą aluminiową. Mimo, że obie płyty są niezwykle cienkie, to są wystarczająco stabilne, aby umieścić na nich motywy w dużych rozmiarach i zdjęcia panoramiczne.

Nasze obrazy na gallery print są dostępne w różnych formatach i są wysłane wraz z pasującym uchwytem umożliwiającym montaż obrazu na ścianie. Zamów taki obraz do swojego domu i dodaj swoim ścianom odrobiny szyku. Eleganckim wykończeniem będzie umieszczenie obrazu w dopasowanej ramie.

Oryginalna dekoracja Twoich ścian

Od naszych produktów możesz oczekiwać najwyższej jakości. Płyta akrylowa to gwarancja głębi barw, co sprawia, że fotografie są po prostu stworzone do wydruku na tego typu materiale. Odkryj bogactwo naszych fotografii jak np. tętniące życiem ulice Nowego Jorku, zapierające dech w piersiach zachody słońca, czy górskie krajobrazy.

 Sztuka klasyczna jest bliższa Twojemu sercu? Zaczerpnij inspiracji u światowych mistrzów malarstwa i zachwyć się ,,Liliami wodnymi’’ Moneta, ,,Słonecznikami’’ Van Gogha czy ,,Pocałunkiem’’ Klimta w formie gallery print. Połączenie akrylu i aluminium to idealny pomysł na wyeksponowanie zarówno klasyki jak i sztuki nowoczesnej.