Kalendarze ścienne 2024

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Stylowy kalendarz ścienny – ozdoba na każdy miesiąc roku

Nie potrafisz wyobrazić sobie organizacji codziennych spraw bez kalendarza ściennego? A może w poszukiwaniu idealnego obrazu i plakatu nie potrafisz się zdecydować na jeden? Chyba wiemy, jak temu zaradzić – zamów 12 obrazów w formie kalendarza ściennego! Starannie dobrane ilustracje i zdjęcia sprawią, że przewracanie kolejnych kart kalendarza będzie czystą przyjemnością. Motywujące powiedzenia w ekstrawaganckiej typografii lub ilustracje zwierząt do pokoju dziecięcego – wśród naszych wysokiej jakości kalendarzy ściennych każdy znajdzie coś dla siebie. Prawdziwi koneserzy sztuki będą mogli wybierać spośród kalendarzy vintage z dziełami sztuki artystów światowej sławy.

W naszym ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży poligraficznej, liczy się nie tylko jakość i szeroka gama dostępnych produktów, ale przede wszystkim przyjazne i profesjonale podejście do klienta.

Uatrakcyjnij wygląd swoich pomieszczeń

Nasze kalendarze drukujemy na wysokiej jakości, odpornym na działanie promieni UV i zadrapania, papierze, co gwarantuje im świetny wygląd przez cały rok. Oprócz dwunastu arkuszy na każdy miesiąc nasze kalendarze zawierają dekoracyjną okładkę i przegląd wszystkich miesięcy na odwrocie.

Kalendarze posiadają klasyczną spiralną oprawę i można je szybko i łatwo przymocować do ściany za pomocą załączonego uchwytu. Kalendarz zawiera wystarczająco dużo miejsca na notatki dzięki czemu masz gwarancję, że nie przeoczysz więcej żadnego terminu.