Naklejki na ścianę

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Plakaty samoprzylepne: sztuka, którą można dotknąć

Nieważne, czy decydujesz się na mały, czy duży rozmiar naklejki, każdą z nich z łatwością przykleisz do każdej gładkiej powierzchni. Naklejki nadają się nie tylko do dekoracji ścian, można je nakleić również na meble lub na drzwi. Do dekoracji drzwi polecamy szczególnie naklejki w dużym rozmiarze w stylu panoramicznym, zajmą one całą ich powierzchnię nadając drzwiom zupełnie nowy i świeży wygląd.

Nasze naklejki wykonane są z samoprzylepnej tkaniny o strukturze płótna. Półmatowa, strukturalna powierzchnia zapewnia przyjemne doznania optyczne i wysoką jakość. Do zamocowania naklejki nie potrzebujesz żadnych narzędzi, wystarczy, że oddzielisz ją od folii i nakleisz w dowolnym miejscu. Ponadto naklejkę można łatwo i bez śladu usunąć i nakleić w innym miejscu.

Poznaj bogactwo naszych motywów

Naklejki z kolorowymi dinozaurami lub jednorożcami zamienią pokój Twojego dziecka w bajkową krainę. Obok słodkich, dziecięcych obrazków znajdziesz tu również kolorowe mapy świata, designerskie grafiki, czy nastrojowe krajobrazy – sztuka na każdą ścianę i na każdą okazję.

Jeżeli szczególnie mocno cenisz sobie klasykę, to na pewno znajdziesz u nas swojego ulubionego artystę. Dzięki pierwszorzędnym materiałom i doskonałej jakości druku nasze naklejki ścienne sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednym entuzjastom malarstwa. A więc nie zwlekaj i odmień swoje wnętrza przy pomocy naklejek ściennych!