Naklejki na ścianę

Popularne kategorie

   
 
 • Popularność
 • Nowości

Opinie klientów


Co warto wiedzieć o naszych naklejkach na ścianę

Masz dość białych i nudnych ścian, ale nie chcesz też wiercić dziur w ścianie? Z naszymi samoprzylepnymi obrazami nie potrzebujesz młotka ani gwoździ, ani nawet taśmy klejącej. Wystarczy, że usuniesz folię z tylnej strony samoprzylepnego plakatu i przykleisz go do ściany. Nie musisz od razu podejmować ostatecznej decyzji o tym, gdzie go umieścić – nasze naklejki na ścianę można łatwo usunąć i przykleić w innym miejscu bez pozostawiania śladów. Obrazy samoprzylepne są doskonałym wyborem do dekoracji ścian nie tylko ze względu na łatwość użycia, ale także ze względu na ich wszechstronność, wytrzymałość i wysoką jakość. Można je nakleić na każdą gładką powierzchnię i dlatego nadają się nie tylko do udekorowania ścian, ale także do mebli oraz drzwi.Prostokątne lub kwadratowe samoprzylepne naklejki ścienne są drukowane na całej powierzchni materiału. Możesz również wybierać spośród różnych rozmiarów i formatów, a dzięki naszym naklejkom ściennym w superdużym rozmiarze masz możliwość zamówić swój ulubiony motyw w formacie panoramicznym. Samoprzylepny materiał o satynowej powierzchni, na którym drukujemy nasze naklejki ścienne, sprawia, że motywy nie tylko dobrze wyglądają, ale są również przyjemne w dotyku.

W formie naklejek ściennych niezwykle dobrze prezentują się minimalistyczne, inspirowane naturą motywy, takie jak kwiaty czy plaże, które dodatkowo zyskują na purystycznym charakterze naszych samoprzylepnych obrazów. Także bardziej abstrakcyjne motywy jak np. mandale i line art są niezwykle wdzięcznym tematem do wydruku w formie naklejki na ścianę. Odkryj idealny motyw do swojego domu i zamów go w formie naklejki ściennej w naszym e-sklepie już dziś!

Wydruk na folii samoprzylepnej (170 g/m²) Wydruk na
folii samoprzylepnej (170 g/m²)
Satynowa powierzchnia Satynowa
powierzchnia
Łatwe do naklejenia i odklejenia Łatwe do naklejenia
i odklejenia
Nadaje się do wszystkich gładkich powierzchni Nadaje się do
wszystkich gładkich powierzchni

Naklejki na ścianę – sztuka w czystej postaci

Sztuka może być prezentowana na różne sposoby, może być centralnym i przyciągającym wzrok elementem, ale również bardziej subtelnym połączeniem minimalistycznych fragmentów złożonego motywu, które traktowane jako całość mogą dać równie imponujący efekt. Nasze obrazy samoprzylepne to doskonały sposób na wykorzystanie właśnie tego efektu. Wybrane przez Ciebie dzieło sztuki można z łatwością umieścić na ścianie w formie naklejki ściennej i w ten sposób nadać swojemu mieszkaniu nowego, świeżego wyglądu.

Znajdziesz u nas dzieła sztuki wszystkich epok i stylów. Nieważne, czy preferujesz obrazy impresjonistyczne, nowoczesne, abstrakcyjne czy realistyczne: w naszym e-sklepie znajdziesz malowidła pod każdy gust i okazję, od Moneta i van Gogha po Malewicza i Klimta. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i zamów swoje ulubione dzieło w formie samoprzylepnego obrazu!

Jeden z naszych pracowników poleca nasze naklejki na ścianę

Naklejki na ścianę to łatwy i szybki sposób na dekorację pokoju dziecięcego!

Bruno – Zespół Posterlounge

Handmade by Posterlounge Handmade by Posterlounge
Tusz przyjazny środowisku Tusz przyjazny środowisku
Wydruk po złożeniu zamówienia Wydruk po złożeniu zamówienia

Współpracujemy z wieloma wspaniałymi artystami i artystkami, którzy nieustannie tworzą nowe, piękne motywy dziecięce – a to oznacza, że w naszym e-sklepie z pewnością znajdziesz odpowiedni obrazek dla dziecka w każdym wieku bez względu na jego gust i zainteresowania.

Mamy w naszej kolekcji obrazki, które z całą pewnością przypadną do gustu małym odkrywcom: dużą popularnością cieszą się urocze rysunki zwierząt, kolorowe mapy świata i baśniowe jednorożce. Nawet jeśli Twoje dziecko do tej pory nie było przekonane do kolorowych dekoracji ściennych, to kiedy zobaczy samoprzylepne plakaty z motywami ze świata fantazji, wyścigowymi autami i kolorowym alfabetem z pewnością zmieni zdanie.

Plakaty – popularniejsze niż kiedykolwiek!

✓ Wydruk na papierze w jakości premium

✓ Stylowe wykończenie z 3 milimetrową białą krawędzią

✓ Wydruk przyjazny środowisku

✓ Wyraźne kolory odporne na promieniowanie UV

✓ Bezpiecznie zapakowane

Rekomendacja materiału plakat
Pomieszczenia produkcyjne – Posterlounge

Handmade by Posterlounge

Mamy wysokie wymagania co do jakości naszych produktów oraz usług. Fakt, że sami produkujemy nasze naklejki na ścianę we własnej drukarni grafik artystycznych, pomaga nam sprostać tym wymaganiom. Dzięki domowej produkcji możemy szybko reagować na Wasze potrzeby i zapytania, oferować druk bezpośrednio po złożeniu zamówieniami i wysyłać zamówienia prosto do Waszych domów.

Szukasz czegoś konkretnego?

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naklejek na ścianę


Najczęściej zadawane pytania dotyczące naklejek na ścianę

 1. Czym jest naklejka na ścianę?
 2. Metoda druku
 3. Zalety
 4. Właściwości materiału
 5. Gdzie powiesić
 6. Odpowiednia powierzchnia do naklejenia
 7. Wybór formatu
 8. Niestandardowy format
 9. Możliwość ponownego wykorzystania
 10. Usuwanie naklejek ściennych
 11. Pielęgnacja
 12. Dostawa
 13. Czas dostawy
 14. Wskazanie prawa własności
 15. Trwałość

Nasze naklejki na ścianę to samoprzylepne plakaty, które charakteryzują się łatwością montażu – można je po prostu przykleić do ściany bez konieczności używania dodatkowego uchwytu. Naklejki na ścianę są wykonane z mocnej białej folii z samoprzylepnym tyłem i doskonale kleją się do gładkich powierzchni. Dodatkowym atutem jest fakt, że można je równie łatwo usunąć bez pozostawiania śladów.

Naklejka na ścianę – detal
Naklejka na ścianę z samoprzylepną tylną stroną

Nasze plakaty samoprzylepne drukowane są dobrze napigmentowanym tuszem UV, dzięki czemu zachwycają doskonałym odwzorowaniem kolorów i ostrością obrazu. Same motywy są nanoszone na folię w procesie druku bezpośredniego. Naklejki ścienne nadają się do użytku wewnętrznego jak i do krótkotrwałego użytku zewnętrznego. Wewnątrz pomieszczeń zachowują swoją trwałość nawet do dziesięciu lat dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tuszów UV.

Nadruk na plakacie samoprzylepnym – detal 1
Nadruk na plakacie samoprzylepnym – detal 2

Nasze naklejki na ścianę są łatwe w czyszczeniu i dzięki tylnej, samoprzylepnej stronie można je łatwo przykleić do gładkich ścian, drzwi, mebli oraz okien. Plakaty samoprzylepne bardzo dobrze przylegają do gładkich powierzchni i nie odrywają się, dzięki czemu nie potrzebujesz do montażu gwoździ ani śrub. Co więcej, nasze naklejki na ścianę można również łatwo usunąć bez pozostawiania śladów kleju. Dlatego też nadają się one do krótkotrwałego użytku: na przykład w pokojach dziecięcych, mieszkaniach studenckich lub wynajmowanych mieszkaniach, gdzie często jest potrzeba szybkiej zmiany lub usunięcia dekoracji.

Do naszych obrazów samoprzylepnych używamy folii samoprzylepnej. Jej tylna strona jest samoprzylepna i ma lekko teksturowaną powierzchnię, co nadaje jej elegancki wygląd. Folia samoprzylepna jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu się nie marszczy. Montaż naklejek na ścianę jest niezwykle łatwy. Nakleję można równie szybko usunąć bez pozostawiania brudnych śladów, co sprawia, że można ją wykorzystać wielokrotnie w różnych miejscach. Naklejki na ścianę bardzo dobrze przylegają do gładkich powierzchni dzięki swojemu samoprzylepnemu tyłowi. Do montażu nie jest potrzebny klej ani taśma klejąca.

Dzięki satynowej i półmatowej powierzchni folii, na której drukujemy motywy, naklejki nie odbijają światła i promieni słonecznych. Obrazy samoprzylepne nadają się szczególnie do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Naklejki przylegają również do gładkich powierzchni w nieco bardziej wilgotnych pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka. Należy zaznaczyć, że na zewnątrz, np. na tarasach i balkonach, przyczepność może być gorsza, ponieważ plakaty samoprzylepne będą narażone na bezpośrednie działanie czynników zewnętrznych.

Struktura materiału – detal 1
Struktura materiału – detal 2

Tak, nasze plakaty samoprzylepne mogą być naklejone na inne gładkie powierzchnie, takie jak drzwi czy meble. Na okna nadają się tylko w ograniczonym zakresie, ponieważ na szybie będzie widoczna samoprzylepna tylna część folii – nasze obrazy samoprzylepne nie są przezroczyste.

Naklejki na ścianę 1
Naklejki na ścianę 2

Nasze naklejki ścienne kleją się do wszystkich gładkich powierzchni – do ścian, mebli, drzwi i okien. W ograniczonym stopniu przyklejają się również do chropowatych powierzchni, takich jak np. wzorzysta lub porowata tapeta.

Na stronie produktu możesz wybrać rozmiar swojej naklejki na ścianę spośród wielu różnych formatów. Wszystkie rozmiary są wymiarami zewnętrznymi.

Niestety nie. Na naszej stronie oferujemy dużo popularnych rozmiarów. Jeśli chcesz zmienić rozmiar zamówionej naklejki, to możesz ją samodzielnie przyciąć do pożądanego rozmiaru: w tym celu wystarczy zamówić motyw w trochę większym formacie.

Tak, naklejki ścienne można łatwo odkleić i przykleić w innym miejscu.

Nie, jeśli naklejka została przyklejona do gładkiej i czystej powierzchni, to jej usunięcie nie pozostawi żadnych śladów.

Plakaty samoprzylepne mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Najlepiej jednak nie przeklejać naklejek ściennych zbyt często, ponieważ zmniejsza to siłę kleju. Zawsze przed naklejeniem należy upewnić się, że powierzchnia, na którą chcemy nakleić naklejkę ścienną jest czysta i nie jest tłusta. Wtedy nie będzie też problemu z odklejeniem naklejki i naklejeniem jej ponownie w innym miejscu.

Nasze naklejki ścienne można łatwo przetrzeć miękką, wilgotną ściereczką. Do czyszczenia nie należy jednak używać ostrych środków chemicznych ani szorstkich gąbek.

Nasze plakaty samoprzylepne w mniejszych rozmiarach wysyłamy na płasko w solidnych kartonowych kopertach wysyłkowych, natomiast wszystkie większe rozmiary są zwinięte w rulon, owinięte w papier i wysyłane w kartonowych tubach, co chroni je przed zagnieceniami.

Opakowanie naklejki ściennej w małym formacie
Opakowanie naklejki ściennej w dużym formacie

Z reguły Twoja naklejka na ścianę powinna dotrzeć w ciągu kilku dni roboczych. Przewidywany czas dostawy w naszym e-sklepie zawsze podajemy na stronie produktu i w koszyku. Po wysłaniu zamówienia poinformujemy Cię o tym wysyłając maila z potwierdzeniem nadania paczki. Wszystkie obrazy samoprzylepne drukujemy w procesie print-on-demand – czyli bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Dzięki temu możemy produkować w sposób zrównoważony i przyjazny środowisku, a Ty otrzymasz swoją naklejkę zaraz po wydrukowaniu.

W Posterlounge prezentujemy ekskluzywne dzieła sztuki artystów z całego świata, agencji fotograficznych i partnerów licencyjnych. Dzięki umieszczeniu informacji na temat twórcy wyrażamy nasze uznanie wobec współpracujących z nami artystów i fotografów. W ten sposób również chronimy naszych twórców oraz markę Posterlounge.

Nadruk copyright

W zamkniętych pomieszczeniach nasze naklejki ścienne kleją się przez długie lata, natomiast na zewnątrz czas ten jest znacznie krótszy ze względu na negatywny wpływ warunków atmosferycznych.