Obrazy na aluminium

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Obrazy aluminiowe – wytrzymałe i łatwe do powieszenia

Wydruk na aluminium to idealny sposób na wydobycie z obrazu tego, co w nim najlepsze.

Nie tylko artyści i fotografowie potrafią docenić zalety jakie posiadają obrazy wydrukowane na aluminiowej płycie.  Obrazy aluminiowe wykorzystywane są nawet w galeriach sztuki i na wystawach fotografii. Współgranie subtelnych barw na szlachetnym materiale w pełni odpowiada estetyce dzieł sztuki i fotografii. Dzięki swojej smukłości i delikatnemu wyglądowi nadadzą Twojemu mieszkaniu galeryjnego charakteru.

Matowa powierzchnia zapobiega również odbijaniu się światła i nadaje Twojemu aluminiowemu dziełu sztuki eleganckiego charakteru. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii UV farby są zabezpieczone a nadruk jest trwale chroniony przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak słońce, wilgoć i brud. Taki sposób wydruku będzie cieszyć nasze oko przez długie lata.

Wydruki na aluminium z efektem WOW!

Kupując zdjęcie lub obraz na aluminium decydujesz się na klasyczne piękno idealne do Twojego salonu. Materiał będzie dobrze współgrać z delikatnym, kontrastowym motywem nawet w bardzo dużych rozmiarach. Dzięki temu na aluminium wyśmienicie prezentują się panoramy miast i fotografie przyrodnicze. Na zdjęciach miast, budynki w tle często wydają się niewyraźne, rozmazane. Jeśli spojrzysz na zdjęcie z boku, zarysy budowli dają ciekawy matowy połysk – zaskakujący efekt!

Nasza rada: dzięki zastosowaniu kołków dystansowych nadasz swojemu obrazowi wrażenie lekkości i swobody. Przestrzeń pomiędzy ścianą a obrazem może stać się miejscem dla Twoich koncepcji aranżacyjnych. Możesz na przykład z tyłu obrazu zamontować odpowiednie oświetlenie, jedynym ograniczeniem będzie tylko Twoja wyobraźnia!