Obrazy na drewnie

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Naturalne i zrównoważone: malowidła ścienne wykonane z drewna

Oferowane przez nas obrazy na drewnie to prawdziwe unikaty. Wszystkie zamówienia realizujemy indywidualnie i drukujemy dopiero na zamówienie klienta. Delikatne usłojenie naturalnego drzewa wizualnie podkreśla każdy motyw i zapewnia jasne efekty kolorystyczne oraz matowe wykończenie. Do obrazów na drewnianej płycie nie ma konieczności dokupowania ram, prezentują się równie świetnie także bez niej. Wszystkie wydruki na drewnie można zamówić w naszym sklepie online, a w ciągu kilku dni zostaną dostarczone do Twojego domu.

 Ponadto nadruki na drewnianej płycie są wyjątkowo lekkie i nawet zamawiając obraz w rozmiarze XXL nie będziesz miał problemów z powieszeniem go na ścianie. Nasze dekoracyjne obrazy na drewnie są w stanie wzbogacić Twoje wnętrze i zaimponować bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Wydruki na drewnianej płycie o naturalnym usłojeniu

Nietknięta ludzką stopą przyroda, piękne krajobrazy, wzburzone morze i naturalne akcenty to doskonałe przykłady motywów, które świetnie będą prezentować się na drewnie. Wprowadź do swojego domu odrobinę naturalności oraz przyrody i zamów swój ulubiony motyw właśnie na tym materiale. Zapoznaj się z bogactwem dostępnych wzorów i wykreuj własny obraz w stylu shabby chic. Takie akcenty dekoracyjne jak nadgryziona zębem czasu komoda lub stary wazon to elementy charakterystyczne dla stylu vintage, w który idealnie wkomponują się obrazy na drewnie. 

Nieważne, czy miejscem przeznaczenia takich dekoracji będzie wiejski domek, nadmorska willa, czy gabinet lekarski, z pewnością wpłyną one kojąca na ciało i umysł.