Obrazy na PCV

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Zafunduj sobie obrazy lekkie jak piórko i niezwykle wytrzymałe

Trwałość i lekkość to cechy, które najlepiej opisują nasze wydruki na płycie PCV. Takie wydruki sprawdzą się jako ozdoba każdego pomieszczenia, a nawet mogą zostać wyeksponowane na zewnątrz, ważne tylko, aby nie były narażone na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych. Smukły wygląd i jedwabiste wykończenie zapewniają świeży wygląd, który idealnie pasuje do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych i biznesowych. Wydruki na piance PCV są gotowe do zawieszenia bez konieczności umieszczania ich w ramie.

Nasza rada: listwy to prawdziwy trend w dekoracji ścian i ekspozycji obrazów oraz plakatów, druki na PCV również się do tego świetnie nadają.

Lekkie płyty PCV sprawdzą się również jako materiał do wydruku obrazów w dużych formatach. Stwórz własną aranżację w stylu skandynawskim zamawiając trzy różne obrazy z motywem typograficznym i wzorem geometrycznym i ustaw je po prostu obok siebie. Bez wiercenia, bez gwoździ, młotka i bez konieczności zamawiania ram. Nadanie nowoczesnego looku w pomieszczeniach jeszcze nigdy nie było tak proste!

Stwórz ciekawą aranżację z obrazem na płycie PCV

Obrazy na PCV to propozycja dla tych, którym zależy na eleganckim sposobie wyeksponowania ulubionych obrazów i dla których stosunek jakości do ceny jest jednym z ważnych kryteriów wyboru podczas dokonywania zakupów. Obrazy o wysokiej zawartości bieli prezentują się na płycie PCV szczególnie dobrze – na przykład zdjęcia z dużą ilością białego koloru lub slogany i cytaty. Wydruk obrazów o dużych rozmiarach na piance PCV sprawi, że obraz mimo swego rozmiaru będzie lekki, łatwy do powieszenia i stabilny. Nawet różnice temperatur i zarysowania nie będą w stanie uszkodzić stabilnego materiału z twardej pianki.

Do zamówionych produktów załączamy uchwyt ścienny, dzięki któremu obraz będzie od razu gotowy do powieszenia. Wystarczy wybrać ulubiony motyw, zamówić go w naszym sklepie online a my dostarczymy go do Twojego domu!