Obrazy na szkle akrylowym

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Dekoracja ścienna z najwyższej półki

Wyjątkowa jakość wydruku na szkle akrylowym zapewnia doskonały efekt wizualny. Akryl to przezroczyste, niezwykle wytrzymałe tworzywo sztuczne, które do złudzenia przypomina prawdziwe szkło. Nadruk na szkle akrylowym jest jedną z najnowocześniejszych metod nanoszenia obrazu na tylną część płyty akrylowej. W ten sposób powstają szklane obrazy o olśniewających kolorach i imponującym efekcie głębi. Wykończenie na tak zwany ,,wysoki połysk’’ nadaje obrazowi dodatkowego blasku i tworzy elegancką i nowoczesną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Nie tylko nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, również nasz dział obsługi klienta zapewnia fachową pomoc na najwyższym poziomie. Obrazy na szkle akrylowym, jak również inne, dostarczamy w komplecie z uchwytem ściennym. Dzięki temu Twój szklany obraz będzie od razu gotowy do umieszczenia na ścianie.

Szklane obrazy – modny akcent w Twoim domu

Szkło akrylowe to doskonały materiał dla obrazów o wyrazistych barwach i akcentach świetlnych. Szczególnie ładnie prezentują się kolorowe fotografie krajobrazów jak również ujęcia wykonane pod wodą. Błyszcząca powierzchnia równie świetnie nadaje się do dzieł nowoczesnych. Obrazom na szkle dodatkowej klasy nadają ramy, które można dobrać podczas składania zamówienia.

Posiadamy niezwykle duży wybór obrazów na szkle akrylowym, które można zamówić w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu wszelkie możliwe motywy, które wydrukujemy dla Ciebie w dowolnym rozmiarze, od małych po obrazy w rozmiarze XXL.