Minionki – plakaty

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Mininonki – plakaty dla fanów bananów!

Od momentu, kiedy pierwsza część Minionków – „Jak ukraść księżyc” trafiła do kin, pokochali je widzowie na całym świecie. Kevin, Stuart i Bob mieli tylko jeden cel: godnie służyć wszystkim złoczyńcom. Te małe, żółte stworki budzą sympatię i wywołują uśmiech nie tylko na dziecięcych twarzach. Jeśli jesteś fanem tej buntowniczej, a zarazem uroczej trójki, to wśród naszej kolekcji plakatów z Minionkami na pewno znajdziesz motyw odpowiedni dla siebie lub dla swojej pociechy.

Dlaczego nasze plakaty są takie wyjątkowe? Wszystkie motywy drukowane są farbami odpornymi na działanie promieniowania UV na wysokogatunkowym papierze, dzięki czemu plakaty z Minionkami charakteryzują się wysokim nasyceniem barw, co świetnie oddaje żywy, żółty kolor tych zabawnych stworków.

Plakaty z Minionkami możesz zamówić w różnych formatach i rozmiarach i dobrać do nich jedną z drewnianych ram. Plakaty wysyłamy oprawione i gotowe do powieszenia, a Ty w ten sposób zyskujesz nie tylko kolejny plakat do kolekcji, ale również unikalną dekorację ścienną.

 

 

„Jak ukraść księżyc” – kup ulubiony plakat w sklepie online

W naszym sklepie online znajdziesz duży wybór jaskrawo-żółtych plakatów z Bobem, Carlem, Darwinem, Davem, Startem i innymi Minionkami w przeróżnych zabawnych sytuacjach. Masz do wyboru oryginalne plakaty filmowe, zabawne grafiki i oryginalne ilustracje, na których można znaleźć też inne postacie z filmów jak Gru i Agnes. Plakaty z Minionkami pasują zarówno do pokoju dziecięcego, jak i do kuchni, salonu czy łazienki i nieważne na jaki rozmiar się zdecydujesz, bo Minionki w rozmiarze XS jak i w XXL bawią tak samo. A więc nie zwlekaj, wybierz swoje ulubione motywy i zamów wybrane plakaty wygodnie do swojego domu. Może z Twoją pomocą uda im się ukraść księżyc?