Powrót do przyszłości – plakaty

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Powrót do przyszłości – plakaty dla amatorów podróży w czasie

Zapewne minie jeszcze trochę czasu zanim będziemy mogli trzymać w rękach prawdziwą deskorolkę Hoverboard lub podróżować w czasie DeLoreanem DMC-12. Aby umilić sobie czas oczekiwania możesz zamówić do swojego domu oryginalne retro plakaty z filmu „Powrót do przyszłości” i poczuć atmosferę lat 80. Na własnej skórze!

Cechą szczególną drukowanych przez nas plakatów jest wysokie nasycenie kolorami, które powstaje dzięki użyciu farb odpornych na promieniowanie UV na dobrej jakości papierze plakatowym. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów motywy science-fiction wyglądają obłędnie. Jeśli masz już specjalne wybrane miejsce na ścianie, gdzie chcesz umieścić swój wymarzony plakat, to pamiętaj, że możesz go zamówić w solidnej drewnianej ramie.

Back to the future? Zamów wygodnie plakaty online!

W naszym sklepie znajdziecie ogromny wybór plakatów z filmu „Powrót do przyszłości” – od niezwykle realistycznych ilustracji podróżników w czasie po oryginalne plakaty filmowe z trylogii i futurystyczne projekty graficzne z DeLorean DMC-12 lub słynną deskorolką w roli głównej. Z plakatami z „Powrotu do przyszłości” możecie poczuć się jak prawdziwi podróżnicy w czasie i przenieść się do roku 1955, 1985 lub nie tak bardzo odległego roku 2015.

Wybierz swój ulubiony plakat z „Powrótu do przyszłości” i zamów go wygodnie online – oferujemy plakaty w różnych rozmiarach i formatach, każdy plakat można zamówić w ramie lub bez niej. Mini plakatem w formacie pocztówkowym możesz uzupełnić swoją małą, prywatną galerię, natomiast plakat w rozmiarze XXL na pewno nie zostanie niezaważony i przyciągnie wzrok Twoich gości!