Obrazy do salonu

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Nowoczesne i stylowe obrazy do salonu

Nowoczesne obrazy do salonu to nie tylko wybór będącego na czasie motywu i artysty, ale również dobór odpowiedniego materiału wydruku. Z wydrukiem na aluminium lub szkle akrylowym uda się stworzyć piękną i modną galerię ścienną. Do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, vitage czy boho zdecydowanie polecamy dobór obrazów na tradycyjnym płótnie lub na drewnie. Stylowe obrazy do salonu to również klasyczne motywy i reprodukcje obrazów wielkich mistrzów. Dzieła van Gogha, Tamary Łempickiej czy Klimta, to bez wątpienia pomysł na ponadczasową a równocześnie stylową galerię ścienną. Obrazy do salonu z kwiatami będą pasować do pomieszczeń urządzonych w stylu rustykalnym a obrazy abstrakcyjne uzupełnią stylizację retro.

Każdy obraz możesz zamówić wraz z ramą bez wychodzenia z domu. Obrazy przyjdą już oprawione i gotowe do powieszenia.

Obrazy do salonu w najwyższej jakości

Wszystkie obrazy w Posterlounge drukujemy na zamówienie Klienta na najwyższej jakości materiałach. Dzięki temu nasze obrazy charakteryzują się wysokim nasyceniem kolorów oraz trwałością. Każdy motyw można zamówić w wybranym materiale oraz rozmiarze, aby jak najlepiej pasował do naszego pomieszczenia.

Miłośnicy klasycznych rozwiązań będą usatysfakcjonowani dużym wyborem ram, które przygotowujemy we własnej pracowni ramiarskiej. Wszystkie obrazy wysyłamy bezpiecznie zapakowane i gotowe do powieszenia na ścianie. Wśród naszych propozycji obrazów do salonu znajdziesz nie tylko obrazy z kwiatami, nowoczesne, geometryczne kompozycje czy klasyki gatunki, ale również obrazy z mapą świata czy staromodne druki reklamowe. Dzięki bogatej kolekcji i różnorodności na pewno znajdziesz coś do salonu urządzonego w stylu vintage, retro, klasycznym czy nowoczesnym.