Obrazy vintage

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Styl vintage jeszcze nigdy nie był tak piękny!

Dekoracje i dodatki w stylu vintage cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dekoratorów wnętrz i entuzjastów sztuki. Nie dziwi również wszechobecność stylu vintage w modzie i innych dziedzinach życia. Obrazy vintage stały się więc obowiązkowym elementem wyposażenia sypialni, ale także coraz częściej pojawiają się w naszych kuchniach a nawet w łazienkach. Szczególnie popularnymi motywami pojawiającymi się w kuchni i łazience są kwiaty i rośliny, które nadają tym pomieszczeniom świeżości, blasku i doskonale je uzupełniają.

Również stare plakaty reklamowe ze znanymi i lubianymi trunkami lub czekoladą to doskonały pomysł na kuchenną dekorację. Jeśli szukasz prawdziwej perełki, która doda Twojej łazience charakteru i podkreśli jej styl, koniecznie zapoznaj się z kolekcją dzieł Alfonsa Muchy i stwórz swoją własną, oryginalną dekorację ścienną w stylu vintage!

Harmonia w stylu vintage: obrazy na drewnie i płótnie

Płótno i drewno to idealne materiały dla obrazów w stylu vintage: ich struktura nadaje im autentyczny, klasyczny wygląd, który dodatkowo podkreśla ich staromodny charakter. Drewno jednocześnie wprowadza do domu bardzo ciepłą i przytulną atmosferę, co w połączeniu z obrazami vintage tworzy parę niemalże doskonałą. Nasze obrazy vintage na płótnie wyglądają szczególnie elegancko, a ze względu na swoją niewielką wagę są bardzo łatwe do powieszenia. Niezależnie od materiału wydruku, nasze obrazy vintage dostarczamy gotowe do powieszenia, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi zaraz po rozpakowaniu.