Obrazy vintage

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Styl vintage jeszcze nigdy nie był tak piękny!

Dekoracje i dodatki w stylu vintage cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dekoratorów wnętrz i entuzjastów sztuki. Nie dziwi również wszechobecność stylu vintage w modzie i innych dziedzinach życia. Obrazy vintage stały się więc obowiązkowym elementem wyposażenia sypialni, ale także coraz częściej pojawiają się w naszych kuchniach a nawet w łazienkach. Szczególnie popularnymi motywami pojawiającymi się w kuchni i łazience są kwiaty i rośliny, które nadają tym pomieszczeniom świeżości, blasku i doskonale je uzupełniają.

Również stare plakaty reklamowe ze znanymi i lubianymi trunkami lub czekoladą to doskonały pomysł na kuchenną dekorację. Jeśli szukasz prawdziwej perełki, która doda Twojej łazience charakteru i podkreśli jej styl, koniecznie zapoznaj się z kolekcją dzieł Alfonsa Muchy i stwórz swoją własną, oryginalną dekorację ścienną w stylu vintage!

Harmonia w stylu vintage: obrazy na drewnie i płótnie

Płótno i drewno to idealne materiały dla obrazów w stylu vintage: ich struktura nadaje im autentyczny, klasyczny wygląd, który dodatkowo podkreśla ich staromodny charakter. Drewno jednocześnie wprowadza do domu bardzo ciepłą i przytulną atmosferę, co w połączeniu z obrazami vintage tworzy parę niemalże doskonałą. Nasze obrazy vintage na płótnie wyglądają szczególnie elegancko, a ze względu na swoją niewielką wagę są bardzo łatwe do powieszenia. Niezależnie od materiału wydruku, nasze obrazy vintage dostarczamy gotowe do powieszenia, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi zaraz po rozpakowaniu.

Opinie klientów