Posterlounge   Sprzedawaj swoje dzieła

Sprzedawaj swoje dzieła profesjonalnie i skutecznie za pośrednictwem Posterlounge

Sztuka to nasza pasja. Pomożemy Ci wypromować i sprzedawać swoje grafiki, ilustracje, obrazy i fotografie w całej Europie. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i uczciwe warunki prowizyjne. Ponadto założenie i prowadzenie u nas konta artysty jest całkowicie bezpłatne. Posiadając u nas konto masz możliwość sprzedaży swoich prac nie tylko w naszym sklepie internetowym, ale również na zewnętrznych platformach sprzedażowych, takich jak Amazon czy eBay. Jesteśmy zarówno internetowym wydawnictwem, jak i sklepem online, który drukuje wszystkie dostępne motywy specjalnie na zamówienie klienta. Zapewniamy dostawę na terenie całej Europy oraz wielojęzyczną obsługę klienta.

Jako renomowane wydawnictwo i e-sklep z siedzibą w Lipsku (Niemcy), produkujemy wysokiej jakości wydruki na różnych materiałach, tworząc w ten sposób skrojone na miarę rozwiązania w dziedzinie dekoracji wnętrz. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z artystami z całego świata, agencjami fotograficznymi i licencyjnymi, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bogaty wybór obrazów i plakatów, w skład którego wchodzą reprodukcje klasycznych dzieł sztuki, współczesna grafika, nowoczesne ilustracje, kultowe plakaty filmowe i fascynujące fotografie.


Dołącz do Posterlounge jako artysta

Spraw, abyśmy zakochali się w Twoich pracach i zostań częścią naszego teamu!

Wystarczy, że wyślesz na adres artysci@posterlounge.pl link do swojego portfolio.
Nasz zespół wydawniczy dokona przeglądu Twoich prac, biorąc pod uwagę ich jakość, oryginalność i zapotrzebowanie naszego sklepu na taką formę sztuki. W ciągu około 14 dni otrzymasz od nas informację zwrotną.
Jeśli uznamy, że Twoje prace wzbogacą nasze portfolio, otrzymasz od nas login do swojego osobistego konta artysty, żebyś mógł utworzyć własny profil na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Mandy Reinmuth Head of Publishing
Karen Wilsdorf Graphic Designer

Nasz zespół wydawniczy zajmie się Twoim zapytaniem w języku angielskim lub niemieckim.

Co współpracujący artyści mówią o nas

W Posterlounge wszystko, od współpracujących z nimi artystów i dzieł sztuki, po wygląd strony internetowej, obsługę i wsparcie klienta, jest na najwyższym poziomie.
Stefan Kahlhammer, ilustrator
Zobacz więcej
Jestem wielkim fanem statystyk. Ułatwiają nam jako agencji, śledzenie sprzedaży i zorientowanie się, które produkty i jacy artyści cieszą się największą popularnością.
Alex Rodriguez, MGL Licensing
Zobacz więcej
Posterlounge pomaga artystom zostać zauważonym, osiągać zyski i się zainspirować. Wspaniała strona internetowa dla niezależnych artystów, która poszerza ich zasięg i stale się rozwija.
Ashvin Harrison, artysta
Zobacz więcej
Mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z Posterlounge! Mają bardzo łatwy w obsłudze system ładowania plików, dostarczają tygodniowe raporty sprzedaży i mają bardzo uczciwe warunki prowizyjne.
Barrett Biggers, ilustrator
Zobacz więcej