Posterlounge   Sprzedawaj swoje dzieła

Sprzedawaj swoje dzieła profesjonalnie i skutecznie za pośrednictwem Posterlounge

Sztuka to nasza pasja. Pomożemy Ci wypromować i sprzedawać swoje grafiki, ilustracje, obrazy i fotografie w całej Europie. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i uczciwe warunki prowizyjne. Ponadto założenie i prowadzenie u nas konta artysty jest całkowicie bezpłatne. Posiadając u nas konto masz możliwość sprzedaży swoich prac nie tylko w naszym sklepie internetowym, ale również na zewnętrznych platformach sprzedażowych, takich jak Amazon czy eBay. Jesteśmy zarówno internetowym wydawnictwem, jak i sklepem online, który drukuje wszystkie dostępne motywy specjalnie na zamówienie klienta. Zapewniamy dostawę na terenie całej Europy oraz wielojęzyczną obsługę klienta.

Jako renomowane wydawnictwo i e-sklep z siedzibą w Lipsku (Niemcy), produkujemy wysokiej jakości wydruki na różnych materiałach, tworząc w ten sposób skrojone na miarę rozwiązania w dziedzinie dekoracji wnętrz. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z artystami z całego świata, agencjami fotograficznymi i licencyjnymi, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bogaty wybór obrazów i plakatów, w skład którego wchodzą reprodukcje klasycznych dzieł sztuki, współczesna grafika, nowoczesne ilustracje, kultowe plakaty filmowe i fascynujące fotografie.


Dołącz do Posterlounge jako artysta

Jesteśmy tu dla Ciebie

Mandy Reinmuth Head of Publishing
Karen Wilsdorf Graphic Designer

Nasz zespół wydawniczy zajmie się Twoim zapytaniem w języku angielskim lub niemieckim.

Co współpracujący artyści mówią o nas

W Posterlounge wszystko, od współpracujących z nimi artystów i dzieł sztuki, po wygląd strony internetowej, obsługę i wsparcie klienta, jest na najwyższym poziomie.
Stefan Kahlhammer, ilustrator
Zobacz więcej
Jestem wielkim fanem statystyk. Ułatwiają nam jako agencji, śledzenie sprzedaży i zorientowanie się, które produkty i jacy artyści cieszą się największą popularnością.
Alex Rodriguez, MGL Licensing
Zobacz więcej
Posterlounge pomaga artystom zostać zauważonym, osiągać zyski i się zainspirować. Wspaniała strona internetowa dla niezależnych artystów, która poszerza ich zasięg i stale się rozwija.
Ashvin Harrison, artysta
Zobacz więcej
Mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z Posterlounge! Mają bardzo łatwy w obsłudze system ładowania plików, dostarczają tygodniowe raporty sprzedaży i mają bardzo uczciwe warunki prowizyjne.
Barrett Biggers, ilustrator
Zobacz więcej