Plakaty skandynawskie

Popularne kategorie

   
 
  • Popularność
  • Nowości

Plakaty skandynawskie do salonu

Plakaty w stylu skandynawskim charakteryzują się często minimalistycznym stylem dzięki czemu łatwo je wkomponować do pomieszczeń urządzonych stylu klasycznym, nowoczesny jak i retro.

Czarno-białe plakaty skandynawskie możemy łatwo połączyć z kolorowymi motywami zachowując przy tym ich chłodny, północny styl. Takie oryginalne a zarazem uniwersalne kompozycje mogą tworzyć piękną dekorację na długie lata. Plakaty skandynawskie w delikatnych pastelowych tonach sprawdzą się jako dekoracja do sypialni czy jako ozdoba domowego biura. Skandynawskie grafiki w drewnianych ramach to nie tylko elegancka, ale i niezwykle trwała dekoracja ścienna. Jak wiemy, moda na styl skandynawski trwa od dawna i nic nie zwiastuje jej końca. Wybierz ulubiony plakat spośród wielu minimalistycznych scandi-motywów i stwórz z nich niepowtarzalną, domową galerię ścienną.

Skandynawski plakat w retro stylu

Plakaty skandynawskie będą świetną dekoracją do pomieszczenia urządzonego w stylu retro, choć na pierwszy rzut oka połączenie może wydawać się niecodzienne, to nada ono harmonii pomieszczeniu stylizowanym na lata 60. Czarno-białe plakaty skandynawskie nadadzą poczucia spokoju i równowagi do wnętrza, a plakaty geometryczne wpasują się do popularnych retro-kształtów.

Wśród naszej kolekcji znajdziesz również delikatne, pastelowe plakaty skandynawskie do pokoju dziecięcego. Motywy z dzikimi zwierzętami i północnymi krajobrazami będą prezentować się niezwykle elegancko dzięki wysokiemu nasyceniu kolorami i wydrukowi na papierze fotograficznym o lekko błyszczącej powierzchni. Idealnym uzupełnieniem dla takiego plakatu będą ramy wykonane z litego drewna dostępne w naszym sklepie w czterech różnych wariantach kolorystycznych. Wybierz swoje ulubione skandynawskie plakaty i przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów i najwyższej jakości obsługi klienta.